Anasayfa | İletişim
   
   
Bakış Açımız

Rekabetçi piyasa koşullarında "Bilgi" nin kazandığı anlam gün geçtikçe artmaktadır. Şirketlerin entellektüel sermayesi, başka bir deyişle çalışanların sahip olduğu bilgi, beyingücü, iş süreçleri ve çalışanların bunları sürekli geliştirme yeteneklerinin değeri, fiziksel varlıklarının değerini kat kat aşıyor.

Bilgi konusundaki en büyük sorun bilginin geçerliliği, gerçek ve doğru bilginin aktarılmasıdır. Doğru kaynaktan alınan ve doğru bir yöntemle aktarılan bilgi "Uygulanabilir Bilgi" anlamı kazanmaktadır. Bilginin, başarının en önemli dinamiği olduğu günümüzde, eğitimli personel ihtiyacı ve mevcut personelin eğitim ihtiyacı giderek artmaktadır. Bu ihtiyaçların doğru bir şekilde analiz edilmesi, bilgilerin uygulanabilir ve şirket ihtiyaçları ile paralel olması eğitimin verimliliği, başarısı açısından zorunludur.

Temel amacımız, "Sürekli Öğrenerek Büyüme " prensibi ile firmaların ve çalışanların ihtiyaç duydukları konularda gereksinim duydukları bilgileri, tam zamanında, istenilen şartlarda, istenilen yerde ulaştırmak, tüm çalışan ve yöneticilere çözüm odaklı, uygulamaya yönelik bilgiler aktarmaktır.

Bu amacı gerçekleştirmek için seçtiğimiz eğitim alanları şunlardır:

 • Yönetim Becerileri
 • Kişisel Gelişim
 • Pazarlama ve Satış


 • Neden Biz?
  Biz başarının temel dinamiğinin bilgi olduğuna ve bilginin de insanın yarattığı en önemli ürün olduğuna inanan bir eğitim şirketiyiz.

  Yöntemimiz
  Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşım,
  İş yaşantısından gelen gerçek deneyimlerin bilgi ile bütünleşmesi,
  Uygulamaya dönük sürekli eğitim,
  Eğitim programlarının kurum ihtiyaçlarına göre tasarlanması,
  Farklılıkları anlama ve önemseme,
  Bilgi paylaşımı modelini benimseme,
  Yaratıcılığın ve ekip çalışmasının gücüne inanma,
  Müşteri odaklı olmayı ve tam hizmet anlayışını benimseme,
  Müşterileri için değer yaratma.

  Başarının en önemli dinamiğinin bilgi olduğuna ve bilginin paylaştıkça artaçağına inancımız sonsuzdur
   
  Web Tasarım Zemedya